Лікування нежитю, лікування риніту

Аква Маріс застосовують для лікування нежитю (риніту) у дітей та дорослих, у тому числі й алергічного риніту - нежитю, викликаного алергією на пилок рослин. Аква Маріс ефективно відновлює слизову оболонку носа, промиваючи всі відділи носової порожнини й очищуючи їх від вірусів, мікроорганізмів та алергенів. Мікроелементи, що входять до складу препарату Аква Маріс, посилюють місцевий імунітет (цинк, селен) та сприяють ефективній роботі мікровійок слизової носа (магній, кальцій). Препарат Аква Маріс виготовлений із води Адріатичного моря і містить лише природні мінерали та речовини, тому його рекомендують для лікування нежитю у новонароджених, немовлят та вагітних жінок.

Застосування Аква Маріс для лікування та профілактики нежитю
Завдяки Аква Маріс ваш ніс стає надійним захистом від хвороботворних бактерій та вірусів. А оскільки віруси ГРВІ та грипу передаються повітряно-крапельним шляхом, краще зупинити інфекцію на підступах до організму, ніж боротися з нею після її проникнення до легень. Тому варто застосовувати препарати Аква Маріс не тільки для лікування нежитю (риніту), а й для профілактики нежитю, застуди та гаймориту.

Застосування Аква Маріс для лікування нежитю у дітей і новонароджених
Аква Маріс рекомендується для лікування та профілактики нежитю не тільки в дорослих, а й для лікування нежитю в дітей та новонароджених. Аква Маріс не містить штучних добавок і хімічних препаратів, не викликає звикання. Тому Аква Маріс Дитячий можна закрапувати дітям з моменту народження.

Відгуки про лікування нежиті препаратом Аква Маріс(орфографія та стиль автора збережені):

  • "Судинозвужувальні почав застосовувати лише в крайніх випадках, в основному вистачає аквамарісу. Ніс прочищає і від подразнення в носі допомагає, головне що обмежень щодо застосування немає, оскільки не звужує судини!" (з відгуків у статті "Нежить, як його здолати")
  • "я" аквамарісом "сама собі крапала - відчуття нормальне після нього. А ось після саморобного соляного розчину в мене жахливо пересушується слизова. Мало того, що щипає, так ще й дихати важче стає." (відгук про лікування нежитю Аквамаріс на форумі Roditeli.ua)
  • "Користуємося з дітками Аква-Марісом при нежитеві і дуже задоволені. Полегшує носове дихання, знімає відчуття закладеності упродовж дня, та й з метою профілактики, можна його застосовувати як дорослим так і дітям. Раніше, коли таких ліків не було, я з моря привозила воду в банці і крапала в ніс, а тепер є чистий, дієвий препарат." (відгук про Аква Маріс на сайті аптеки Єврофарм)
 

ЧИТАЙТЕ ПРО ЛІКУВАННЯ НЕЖИТЮ У ДІТЕЙ, НОВОНАРОДЖЕНИХ ТА НЕМОВЛЯТ
ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК КУПИТИ АКВА МАРІС ОНЛАЙН
ЧИТАЙТЕ ПРО КОРИСТЬ ПРОМИВАННЯ НОСА МОРСЬКОЮ ВОДОЮ