ЛІКУВАННЯ НЕЖИТЮ У ДІТЕЙ, НОВОНАРОДЖЕНИХ, НЕМОВЛЯТ

Нежить у дітей перебігає важче, ніж у дорослих, особливо у новонароджених та немовлят, які ще не навчились сякатися. Пік захворювання дітей застудою та нежиттю припадає на період відвідування ясел і дитячих садків. Одним з найпростіших й ефективніших заходів профілактики лікування нежитю у дітей є елімінаційна терапія – простіше кажучи, промивання носа морською водою з метою видалення зі слизової оболонки бактерій, вірусів та алергенів. Препарат Аква Маріс створений з води Адріатичного моря і рекомендується для лікування нежитю (риніту) у дітей, новонароджених та немовлят. Аква Маріс не містить штучних домішок і хімічних речовин, не викликає звикання. Тому краплі назальні Аква Маріс можна закрапувати дітям з моменту народження.

Дослідження лікарів-педіатрів довели ефективність препарату Аква Маріс у профілактиці і лікуванні застуди та нежитю у дітей, а також його добреперенесення і безпеку.  Читайте результати досліджень ефективності та безпеки препарату Аква Маріс в лікуванні нежитю у дітей.

Лікування нежитю у новонароджених, грудничків та немовлят
Нежить у новонароджених та немовлят перебігає важче, ніж у дорослих. По-перше, немовлята ще не вміють сякатися. По-друге, порожнина носа у грудничків набагато менше і вузче, ніж у дорослих, тому набряк слизової під час нежитю може повністю перекрити носові ходи і припинити носове дихання. А це викликає труднощі з годуванням дитини, а також порушення сну у малюків (та їх батьків). Для боротьби з нежиттю у новонароджених та грудничків рекомендують застосовувати краплі в ніс, що містять ізотонічний розчин морської води, такі як Аква Маріс.

Краплі назальні Аква Маріс змивають бактерії та віруси зі слизової носа. Крім того, Аква Маріс містить іони магнію і кальцію, які стимулюють рух війок миготливого епітелію. Ці війки не дозволяють вірусам та бактеріям осісти на слизовій носа і викликати запальний процес. Крім того, війки епітелію допомагають видалити паталогічний вміст із носової порожнини. Стимулюючи роботу війок, Аква Маріс допомагає організму дитини боротися з нежиттю і запобігає розвиток ускладнень.

Перевага Аква Маріс перед судинозвужувальними засобами при лікуванні нежитю у дітей
Нажаль, маленьким дітям найчастіше дають судинозвужувальні краплі (типу Нафтизину і Санорину). Ці краплі швидко знімають набряк слизової, тим самим полегшуючи дихання. Але судинозвужувальні засоби викликають спазм не тільки привідних, але й відвідних судин, посилюючи набряк і закладеність носа після 3-5 днів прийому. Таким чином, у дитини з'являється залежність від препарату. Закапали дитині ніс – і їй стало легше дихати. Але через годину ніс заклало ще сильніше – і дитині знову дають судинозвужувальні.

На відміну від судинозвужувальних, Аква Маріс не викликає звикання і не сушить слизову, а відновлює ії. Препаратом Аква Маріс можна промивати слизову носа тривалий час, в той час як судинозвужувальні засоби можна застосовувати не більш ніж 3-5 днів. Інакше вони можуть викликати не тільки звикання, але й порушення діяльності клітин слизової носа і навіть порушення функції нюху у вашої дитини. Дивіться інтерв'ю з професором Соболєвим про лікування нежитю, про звикання до судинозвужувальних і про комплексне лікування риніту за допомогою розчину морської води.

Користь промивання носа морською водою для профілактики та лікування нежитю у дітей
Для профілактики нежитю та застуди у дітей (з п'яти років) лікарі рекомендують регулярно промивати ніс пристроєм для промивання носа Система для промивання порожнини носа Аква Маріс. Перевага регулярного промивання носа полягає в тому, що розчин морської солі ефективно вимиває бактерії, віруси та алергени з порожнини носа. Перевага Системи Аква Маріс перед іншими пристроями в тому, що Система Аква Маріс не викликає запалення середньго вуха (отиту), оскільки морська вода надходить в носові ходи без тиску, самоплином.

Відгуки мам, які застосували Аква Маріс для лікування нежитю в дитини (орфографія та авторський стиль збережені):

• "З краплями аквамаріс я познайомилася коли доньці виповнилося 3 роки, до цього часу ми не страждали на нежить, а пішли в садочок і почалися проблеми, подруги радили різні краплі, в аптеці теж рекомендували дорогі препарати, а ми пішли до лора і що… він нас дуже насварив, сказав що дітям до 7 років взагалі небажано користуватися нічим крім Аква Маріса, адже слизова у них слабка і швидко виникає звикання, за його порадою ми промивали ніс до 3 разів на день, і все минуло, після цього я викинула все, що було у нас куплено раніше. "(відгук про Аква Маріс на сайті iRecommend.ru)
• "У мого синочка (2,5 роки) нещодавно був сильний нежить, ніс узагалі не дихав, вночі хропіння лунало, як від дорослого чоловіка, що я йому тільки не закрапувала – ефекту "0", тітка мені порадила купити аквамаріс, на другий день застосування  цієї "водички" у маляти почав дихати ніс, спить спокійно, без хропіння, на третій день і шмарклі кудись поділися ..." (з коментарів до статті "Чим промивати ніс дітям")
• "Користуємося краплями з дня виписки з пологового будинку. Нам порадили ще до народження дитини перед очищенням носа закрапати по крапельці. І кірочки добре відходять і в профілактичних цілях – чудово працює. Коли через ніс потрапляє малюкові в рот, він не плаче і навіть не надто кривиться, хоча в нас був один соляний розчин для промивання носа, від якого він аж ридав і кашляв ... мабуть концентрація солі була завелика і йому пекло слизову. Коли у нас виник незначний нежить – за три дні активного промивання Аква Марісом все минуло. Так що дуже всім раджу. "(Відгук про лікування нежитю в дітей)
• "А носик ми аквамарісом прочищаємо за рекомендацією лікаря, оскільки це зовсім безпечно і зроблено на основі морської води, не звужує судини, а з носом дуже дбайливо обходиться." (з коментарів до статті "Нежить у дітей")

 

ЧИТАЙТЕ ПРО КОРИСТЬ ПРОМИВАННЯ НОСА МОРСЬКОЮ ВОДОЮ
ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК КУПИТИ АКВА МАРІС ОНЛАЙН
ЧИТАЙТЕ ПРО ЛІКУВАННЯ НЕЖИТЮ В ДОРОСЛИХ