Промивання носа для профілактики нежитю

Промивання носа з метою профілактики простудних захворювань почали практикувати індійські йоги ще до нашої ери (в йозі промивання носа називають джала неті). Зараз промивання носа стало основним методом боротьби із застудою й нежитем у домашніх умовах.

Дія комплекту для промивання носа Аква Маріс Система
Комплект Аква Маріс Система спеціально створений для регулярного промивання порожнини носа в домашніх умовах і рекомендується для профілактики грипу та застуди в дорослих і дітей, а також для профілактики гаймориту, хронічних назофарингітів (запалення слизової оболонки носоглотки) і риносинуситів (запалення слизової оболонки приносових пазух). Корисні речовини та мінерали, що містяться в Аква Маріс, сприяють розрідженню слизу і нормалізації його продукування в клітинах слизової оболонки. А іони цинку й селену стимулюють вироблення в слизовій носа біоактивних речовин, які підвищують місцевий імунітет. Саме тому промивання носа препаратом Аква Маріс ефективно запобігає виникненню застуди та нежитю.

Як правильно промивати ніс?
Щоб максимально посилити ефект від процедури промивання, ми рекомендуємо переглянути відеопосібник про промивання носа і прочитати правила промивання носа.

Правила промивання носа

  1. Розріжте пакетик і засипте морську сіль у пристрій.
  2. Заповніть пристрій кип'яченою водою температури тіла до позначки і перемішуйте до повного розчинення солі.
  3. Займіть зручне положення перед раковиною. Голову нахиліть уперед і трохи поверніть убік.
  4. Зробіть глибокий вдих і затримайте дихання. Прикладіть кінчик пристрою до ніздрі що знаходиться над ним, так, щоб він був щільно до неї притиснутий.
  5. Нахиліть пристрій так, щоб розчин почав надходити з кінчика пристрою в носовий хід. Розчин буде витікати з іншої ніздрі.
  6. Для видалення залишків розчину з носа висякайтеся, не змінюючи положення голови.
  7. Потім висякайтеся в прямому положенні.
  8. Повторіть процедуру з іншою ніздрею.
 

ЧИТАЙТЕ ПРО ЛІКУВАННЯ НЕЖИТЮ ПРЕПАРАТОМ АКВА МАРІС
ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК КУПИТИ АКВА МАРІС ОНЛАЙН
ЧИТАЙТЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ПРО КОРИСТЬ ПРОМИВАННЯ НОСА