Гайморит - симптоми, ознаки, профілактика гаймориту

Гайморит - запалення придаткових пазух порожнини носа. Для надійної профілактики гаймориту рекомендується регулярно промивати ніс Системою Аква Маріс. При місцевому лікуванні гаймориту часто застосовують судинозвужувальні засоби. Додатково до судинозвужувальних лікарі рекомендують застосовувати препарат Аква Маріс з метою відновлення слизової оболонки носа.

Симптоми та ознаки гаймориту
Гайморит часто починається зі звичайного вірусного нежитю. У гайморову пазуху з носа потрапляють хвороботворні мікроби, а організм не може дати гідну відсіч інфекції. Причини цього - зниження імунітету, охолодження, висока активність хвороботворних мікробів. Гайморова пазуха ізолюється від порожнини носа,  та в ній і далі продовжує виділятися слиз, який поступово заповнює пазуху. Це створює ідеальні умови для розмноження мікробів. У носовій пазусі виникає запалення, виділяються продукти розпаду (гній). Оскільки відтоку з пазухи немає, продукти розпаду перебувають в ній під тиском і всмоктуються в кров, отруюючи весь організм. Крім того, надлишковий тиск подразнює стінки гайморової пазухи. Звідси й характерні симптоми гаймориту: відчуття тяжкості або біль в області запаленої гайморової пазухи, гнійні виділення з носа.

Промивання носа з метою профілактики гаймориту
Краще запобігти гайморитові, ніж боротися з його наслідками. Для профілактики гаймориту рекомендується регулярно промивати ніс Системою Аква Маріс. Корисні речовини та мінерали, що містяться в Аква Маріс, сприяють розрідженню слизу і нормалізації його продукування в клітинах слизової оболонки. А іони цинку й селену підвищують місцевий імунітет і знижують ризик захворювання гайморитом.

Застосування препарату Аква Маріс при лікуванні гаймориту
При місцевому лікуванні гаймориту часто застосовують судинозвужувальні засоби (Нафтизин, Санорин і т.п.). Аква Маріс рекомендується застосовувати додатково до судинозвужувальних, для відновлення слизової носа. На відміну від судинозвужувальних препаратів, Аква Маріс промиває всі відділи носової порожнини і носоглотки, очищаючи їх від вірусів та мікроорганізмів. Крім того, Аква Маріс зволожує слизову носа, що важливо після використання судинозвужувальних засобів, які висушують слизову і сприяють утворенню кірочок.

Профілактика та лікування гаймориту в дітей
Аква Маріс можна застосовувати без обмежень для профілактики гаймориту та нежитю в дітей. Аква Маріс не містить хімічних препаратів і штучних домішок, тому може застосовуватись у поєднанні з іншими засобами та ліками.

 

ЧИТАЙТЕ ПРО ЛІКУВАННЯ НЕЖИТЮ ПРЕПАРАТОМ АКВА МАРІС
ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК КУПИТИ АКВА МАРІС ОНЛАЙН
ЧИТАЙТЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ПРО КОРИСТЬ ПРОМИВАННЯ НОСА