Склад і дія препарату Аква Маріс

Препарат Аква Маріс виготовляє фармацевтична компанія Ядран у Хорватії з води Адріатичного моря. Аква Маріс має унікальний склад і містить близько 80 мікроелементів – таких як натрій, калій, кальцій, магній, марганець, цинк, селен. Кожен із цих мікроелементів посилює терапевтичний ефект препарату. Наприклад, цинк і селен підвищують місцевий імунітет, а магній і кальцій сприяють ефективній роботі мікровійок слизової оболонки носа. Тому Аква Маріс рекомендують для лікування нежитю та профілактики нежитю і гаймориту.

Технологія виготовлення препарату Аква Маріс
Продукти Аква Маріс є результатом складного технологічного процесу. Воду для Аква Маріс беруть у районі каналу Велебіт в Хорватії, прилеглого до національного парку Північний Велебіт. Цей парк максимально віддалений від населених пунктів і промислових зон і входить до списку біосферних заповідників ЮНЕСКО. Для виготовлення Аква Маріс застосовують морську воду, забрану на глибині п'яти метрів. Саме на цій глибині морська вода містить максимум корисних мікроелементів і мінімум планктону і домішок. Після забору вода Адріатичного моря проходить мікробіологічний контроль та префільтрацію, доводиться до ізотонічного стану і, нарешті, очищується шляхом бактеріологічної ультрафільтрації.

Дія препарату Аква Маріс
Завдяки своєму унікальному складу Аква Маріс ефективно відновлює слизову оболонку носа та підвищує місцевий імунітет, допомагаючи вашому носові боротися з бактеріями та вірусами:

  • Іони йоду та морська сіль, які містяться в Аква Маріс, мають антисептичні властивості і запобігають розмноженню хвороботворних бактерій.
  • Іони цинку й селену сприяють виробленню лізоциму, інтерферону та імуноглобулінів, що підвищує місцевий імунітет і посилює резистентність слизової оболонки до вкорінення бактерій та вірусів.
  • Іони магнію й кальцію стимулюють рух війок миготливого епітелію, які перешкоджають накопиченню слизу і закладеності носа, а також блокуванню носових пазух і виникненню гаймориту.
 

ЧИТАЙТЕ ПРО ЛІКУВАННЯ НЕЖИТЮ ПРЕПАРАТОМ АКВА МАРІС
ЧИТАЙТЕ ПРО ПРОФІЛАКТИКУ НЕЖИТЮ Й ПРОМИВАННЯ НОСА МОРСЬКОЮ ВОДОЮ
ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК КУПИТИ АКВА МАРІС ОНЛАЙН